מעוניינים בנגריות מטבחים אשר יבנו עבורכם בדיוק את הריהוט בו אתם מעוניינים למטבח שלכם? היכנסו וקראו.
 

מדוע לפנות אל נגריות מטבחים?

לכל אחד מאיתנו יש שתי אפשרויות. הראשונה היא לבחור מוצרי עץ למטבחים מתוך קולקציה קיימת ולהתפשר על בחירת ריהוט הדומה בסגנונו לריהוט בו אנו מעוניינים, והשנייה היא לא להתפשר ולפנות אל נגריות מטבחים אשר יבנו עבורנו את הריהוט בהתאמה אישית.  עיצוב מטבחים הוא אחד מהתחומים המשגשגים ביותר ומדי שנה כמות האנשים אשר בוחרת לפנות ישירות אל נגרים המומחים בבניית ריהוט למטבחים הולכת וגדלה.

כיום, אנשים הבינו כי עדיף ללכת אל מומחים אשר יתאימו את הריהוט אל המטבח שלהם מאשר להתאים את עיצוב המטבח שלהם לריהוט המוכן המוצע בחנויות.

עבודות נגרות- מטבחים קטנים

עיינתם בקולקציות החדשות של המטבחים וראיתם כי רוב המטבחים מותאמים לחלל גדול? אתם גרים בדירת סטודיו או בדירת סטודנטים קטנה עם מטבח עלוב וישן אשר משפיע על כל העיצוב של הבית? חשוב שתדעו כי חלק מהנגריות עוסקות בעיצוב ובניית רהיטים למטבחים קטנים ומספקות פתרונות מודולרים אשר יאפשרו לכם לזכות באותו מטבח יפהפה ומודרני בו אתם מעוניינים. עבודות נגרות אשר ישרתו אתכם בצורה הטובה ביותר הן:

  • תליית כלי מטבח- נגר יבנה עבורכם מתקן מעוצב מעץ בו תוכלו לתלות את כל כלי המטבח ובכך לחסוך מקום אחסון.
     
  • ארונות עץ- עם מגירות נשלפות ומגוון פתרונות אחסון נוספים. בנוסף, הנגרים ישימו דגש על בניית ארונות צרים וארוכים אשר יעניקו לחלל המטבח אשליה של חלל גדול יותר.
     
  • ברים מעץ- אשר יוכלו לשמש אתכם הן כשולחן אוכל ומשטח בישול. הדגש יהיה על בניית מערכת מודולרית קומפקטית אשר תכלול גם את כסאות המטבח, דבר אשר יחסוך בחלל.
     
  • משטחי עבודה- שניתן לקפל ישירות אל תוך הקיר.
 
עבודות נגרות- המטבח השקוף

פנייה אל נגריות מטבחים תבטיח לכם את אותו מטבח אותו תמיד רציתם. המגמה השלטת כיום היא עיצוב רהיטים על ידי שילוב של חומרי גלם שונים. אנשים רבים מזמינים ארונות מטבח בסגנון עיצוב בלגי, ארונות מטבח המשלבים עץ, פורמייקה ודלתות העשויות מזכוכית ועוד.

המטבח השקוף הוא אחד מהטרנדים הלוהטים ביותר בשנים האחרונות וזאת משום האסתטיות שלו, הקווים הנקיים והיוקרתיות הקלאסית הניבטת ממנו. היתרון הסגנוני המרשים של מטבחים אלו הוא אכן יתרון מנצח אך חשוב גם לקחת בחשבון כי מטבחים אלו דורשים תחזוקה שוטפת של ניקוי הזכוכית וזאת על מנת שאותה נראות תישמר.

בנוסף, חשוב מאוד לוודא כי אתם בוחרים בנגריה איכותית שבה הנגרים יודעים כיצד לבחור את העובי הנכון של הזכוכית ואת סוג הזכוכית אשר תתאים לפריט הריהוט. הדבר האחרון אותו אנו מעוניינים לגלות הוא שהזכוכית נסדקה או שנשארים עליה כתמים ובועות אדים משום שהיא אינה איכותית מספיק או בגלל שהנגר לא ביצע עבודה מספיק מקצועית.
 
מעוניינים להזמין מטבח מעוצב בהתאמה אישית? השאירו את הפרטים שלכם ואנו נדאג לכך שטובי המומחים בתחום יחזרו אליכם בהקדם.