אם נמאס לכם מרהיטים משעממים שלא עומדים בעומס, נגריות מקצועיות הן הפתרון. נגרים מתאימים ללקוחות שלא מוכנים להתפשר על עיצוב ואיכות, הם מכניסים אל הבית רק את הרהיטים שהם באמת רוצים.

עבודות נגרות יש לבצע תוך הבנה מעמיקה של תכונות החומר, ניסיון בהפעלת כלי העבודה ותכנית מפורטת שכוללת מידות מדויקות. נגרים לא מסיימים את עבודתם מבלי להשלים פעולות גימור ובדיקת יציבות הרהיט והתאמתו המדויקת לדרישת הלקוח. הקפדה על סטנדרטים גבוהים של דיוק היא המפתח לעבודת נגרות איכותית והצלחה בתחום.
עצות שימושיות לבחירת נגרים מקצועיים :

1.      חומרי גלם איכותיים. לכל עץ תכונות משלו, התייעצו עם הנגר על בחירת החומר, בדקו אפשרויות נוספות ושאלו שאלות על איכות החומר ותכונותיו.
2.      בקשו המלצות ותמונות של עבודות קודמות.
3.      בקשו תעודת אחריות לתקינות הרהיט, נגרים שמסרבים להעניק אחריות לרהיט מדליקים נורה אדומה.
4.      בצעו השוואת מחירים בין כמה נגריות, הפערים בין עבודות נגרות זהות עשויים להסתכם באלפי שקלים.
אל הנגרייה אפשר להביא רהיטים ישנים לשיפוץ ותיקון והזמנות של רהיטים חדשים בהתאמה אישית. נגרים בחיפה יוכלו לשפץ ולחזק רהיטי עץ ישנים, אם יש לכם רהיטי עץ מלא ישנים ייתכן כי ניתן לעשות בהם שימוש חוזר.

ראיתם אצל חברים מטבח מעוצב, ספרייה מיוחדת או פינת אוכל עם גילופי עץ מיוחדים? מדובר בעבודה מקצועית של נגרים. בחירת החומרים המתאימים, שרטוט, מידות ונגר מקצועי יעניקו לכם בדיוק את הרהיט שאתם רוצים, השאירו פרטים באתר ותוכלו גם אתם להכניס סטייל חדש אל הבית.