החלטתם לפנות אל נגריה על מנת שתבנה לביתכם ריהוט בהתאמה אישית? הגיע הזמן להכיר את סוגי העבודות אותן מציעות הנגריות ולבחור בנגרייה המתאימה.
 

עבודות נגרות- הגדירו את הצורך שלכם

כאשר אנו מדברים על עבודות נגרות הכוונה היא לשלל עבודות הקשורות אל עץ ומתאימות לכל מטרה אותה אתם בוחרים. קיימות עבודות נגרות מסוג חידוש רהיטים קיימים, עבודות של עיצוב רהיטים, עבודות של בניית סט מודולרי לחדר הילדים, למטבח או לחדר השינה שלכם, צביעה מיוחדת של עץ קיים ועוד.

העמידות והיכולות לעצב את העץ בצורה בה הוא יתאים למגוון סגנונות עיצוב הפך אותו לפופולארי ביותר ורבים פונים אל נגריות בבקשה לבנות עבורם ריהוט בהתאמה אישית בהתאם לרעיון מסוים של הלקוח או מעצב הפנים. הדבר הראשון והחשוב ביותר אותו עליכם לעשות הוא להגדיר בצורה מדויקת מה אתם צריכים ולאחר מכן לאתר נגריה המומחית בתחום זה של עבודות נגרות.
 

עבודות נגרות למטבח

אם החלטתם כי אתם מעוניינים לחדש את המטבח שלכם או לבנות מטבח חדש ההמלצה היא לפנות אל נגריות מטבחים. כאן מדובר בנגריות המומחיות בכל הקשור לבניית ריהוט למטבח שלכם ומחזיקות בציוד הנדרש ובסוגי העץ המתאימים. עבודות הנגרות אשר נעשות בסדנאות אלו הן תוספת של מדפים למטבח, בניית ארונות ובניית מטבח בהתאמה אישית מ- א' עד ת'.

תהליך בניית או חידוש מטבח תמיד יתחיל בבחינת החלל הקיים, מדידתו, ההחלטה היכן עדיף למקם את הארונות וסוגי הריהוט השונים, בחירת העץ שיתאים לקו העיצובי של הלקוח ולתנאים הקיימים במטבח, בחירת הצבעים ועוד. רק לאחר אפיון מקדים על פי דרישות הלקוח ותנאי החלל תוגש הצעת מחיר.

עבודות נגרות- שיחזור, חידוש וצביעה

שנות השמונים ומחצית משנות התשעים המגמה אשר שלטה בשוק עיצוב הרהיטים הייתה של בניית ריהוט מחומרי פלסטיק ומתכת. רק באמצע שנות התשעים חזרה תהילתו של העץ ורבים החלו לעצב את ביתם בסגנון כפרי אירופאי או בסגנון כפרי המשלב יסודות מודרניים. באותה תקופה החלה להתפתח גם מודעות בכל הקשור אל חידוש רהיטים ישנים העשויים מעץ על ידי בעלי מקצוע.

"המחדשים" לקחו את הריהוט הישן, הדהוי והשבור תיקנו אותו, הוסיפו לו מיני תוספות מעץ או חומרי גלם שונים (פרזול מברזל של ידיות ועוד), צבעו אותו והפיקו רהיט בעיצוב מודרני. היתרון של החיסכון הכספי והאפשרויות הבלתי נדלות של עיצוב העלה את תפקיד מעצב- משחזר הרהיטים למקום מכובד וכיום רבים פונים אל נגרים המומחים בתחום השחזור של רהיטי עץ.
 

עבודות נגרות- חשוב לשים לב

קיימים סוגים שונים של עץ המתאימים לבניית ריהוט, כמו למשל עץ אורן, איפאה ועוד.

חשוב לוודא כי הנגרייה אליה אתם פונים משתמשת בעץ איכותי שאוחסן בתנאים אידיאליים ולא ספג לחות יתר אשר גרמה לו לשנות את ההרכב שלו ולהגיב בהתכווצות או התרחבות. יש לוודא כי העץ בו משתמשים הנגרים שלהם הוא ברמת צפיפות גבוהה דבר אשר מעיד על איכות גבוהה וכי לא ייווצר מצב בו העץ יתנפח בעת מגע עם מים או כתוצאה משינויי מזג האוויר.

לאחר סיום העבודה יש לוודא כי הגימור מושלם, הליטוש חלק, וכי שכבת הצבע אשר נמשחה על העץ חלקה וכי הנגרים מספקים לכם אחריות הכוללת תיקון צבע מתקלף או סדוק בעץ, וכן תיקון של בליטות מסוימות ודהייה של הצבע.
 
אנו אספנו עבורכם את רשימת הנגריות המקצועיות ביותר ובעלות המוניטין. מעוניינים בפרטים נוספים ללא כל עלות או התחייבות? השאירו את הפרטים שלכם וטובי הנגרים יחזרו אליכם בהקדם.