הריהוט הישן בביתכם איבד את הברק שלו ואתם מחשבים כמה יעלה לכם לקנות ריהוט חדש? עצרו! השכרת שירותיו של נגר אשר יחדש ויעצב את הרהיטים הקיימים יחסוך לכם כסף רב. לא מבינים על מה מדובר? התחילו לקרוא
 

עיצוב רהיטים- לא חייבים לקנות

אם בעבר רבים סברו כי רק אנשים חסרי ממון שוכרים את שירותיהם של רפדים ונגרים על מנת שיחדשו את הרהיטים שלהם וזאת כתחליף לרכישת רהיטים חדשים, כיום יותר ויותר אנשים מבינים כי חידוש רהיטים הוא העיצוב החדש של שנות האלפיים. בטלביזיה ישנן סדרות רבות העוסקות בעולם עיצוב הרהיטים וכיצד ניתן לחדש רהיטים שונים בבית ועל ידי כך לא רק להחזיר להם את הברק שאפיין אותם בעבר, אלא ליצור באמצעותם קו סגנוני חדש לגמרי.

אחד הסגנונות אשר השפיעו על עיצוב רהיטים על ידי חידושם היה סגנון הרטרו אשר חזר לאופנה. רבים הוציאו מהמחסן את הספות הישנות וכורסאות הענתיקה שהועברו אליהם בירושה מהמשפחה ושכרו את שירותיהם של נגרים המומחים בתחום עבודות נגרות של חידוש ושימור רהיטים. אלו הקשיבו לדרישות שלהם, הבינו כיצד הם מעוניינים לעצב מחדש את הסלון או כל חדר אחר בבית והתחילו במלאכה. התוצאה הייתה מרהיבה והחיסכון היה משמעותי.

חידוש מטבחים

נגריות מטבחים היא הכתובת אליה יש לפנות באם החלטתם כי המטבח שלכם נראה ישן ולא אטרקטיבי אך אתם עדיין אוהבים את הסגנון שלו או לא יכולים לאפשר לעצמכם הוצאה כספית על רכישת מטבח חדש.  חידוש מטבחים היא הדרך הטובה ביותר לחסוך בהוצאות מיותרות (עד שבעים אחוזים) ועדיין לזכות באותו מטבח בו אתם מעוניינים. כאן הנגרים ישבו אתכם ויציעו לכם ציפוי חדש לארונות, צבעים אטרקטיביים, תוספות שונות ואופנתיות, כמו למשל פרזול ידיות לארונות ודלתות המטבח, חידוש של השולחן הקיים על ידי שיוף, צביעה, חריטת עיטורים שונים, ציפוי לכה ועוד.
 

עיצוב רהיטים- צביעה ופיסול

  • צביעה אומנותית- אם הרהיטים שלכם נראים ישנים וזאת משום צבע שדהה, שריטות וכתמים שונים, צביעה אמנותית יכולה להיות הפתרון המושלם. כאן תוכלו לבקש מהנגר לשייף לצבוע את כל הרהיטים באותו צבע וכך ליצור סט רהיטים מרשים ואופנתי שיוצב באותו חדר בו אתם מעוניינים או שיצבע רהיט ספציפי בחדר בצבע מסוים אשר יבליט אותו על פני שאר הרהיטים ובכך יתווה את סגנון העיצוב של כל החלל.
     
  • פיסול בחומר עץ- כאן תוכלו לבקש מהנגר לפסל בריהוט הקיים ובכך להעניק לו מראה מרשים וחדשני. יש לכם אפשרות להגדיר לנגר מראש אם אתם מעוניינים שהוא יפסל בסגנון ריאליסטי, אתני או אבסטרקטי ובכך להפוך את הכסא או השולחן הישן ליצירת אומנות המוצבת בביתכם.
 
מעוניינים שהרהיטים הישנים והדהויים יהפכו לריהוט אשר ירשים כל אדם שיכנס לביתכם? השאירו את הפרטים שלכם ונגרים המומחים בתחום עיצוב רהיטים מעץ יחזרו אליכם בהקדם. השירות ניתן ללא כל עלות או התחייבות.